Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików "Carpatia Bad"

01-03-2016
  W Przemyślu z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej badmintona z cyklu Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików "Carpatia Bad".Po raz kolejny w tym sezonie znakomicie spisali się badmintoniści Stali Nowa Dęba.W grze podwójnej młodziczek doskonałą formę zaprezentowała Beata Mycek (członek kadry Polski młodzików). Wspólnie ze swoją partnerką Pauliną Hankiewicz (ABRM Warszawa) wywalczyły pierwsze miejsce pozostawiając w pokonanym polu wszystkie rozstawione deble. Niesamowity pojedynek Beata i Paulina stoczyły w półfinale gdzie po dramatycznym stojącym na niezwykle wysokim poziomie sportowym pojedynku pokonały parę numer jeden w tej chwili w Polsce Zuzannę Jankowską / Dominikę Kwaśnik (Beninca UKS  Feniks Kędzierzyn - Koźle) 2:1 (21:23;23:21;21:19), a w wielkim finale pokonały parę numer dwa w Polsce w tej kategorii wiekowej: Weronikę Górniak (UKSB Milenium Warszawa) / Aleksandrę Pająk (MKS Orlicz Suchedniów) 2:1 (19:21;21:14;21:16). Był to doskonały występ obu dziewcząt w tych zawodach. Na miejscu szóstym uplasował się debel klubowy Stali Nowa Dęba: Aleksandra Michalczuk / Zofia Tomczyk, a na miejscu siódmym debel: Dominika Luboch (Stal) / Dominika Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn - Koźle). W grze mieszanej młodzików trzecie miejsce wywalczył mixt: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal Nowa Dęba). Na miejscu piątym uplasował się mixt: Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) / Aleksandra Michalczuk (Stal Nowa Dęba), na miejscu szóstym uplasował się mixt klubowy Stali Nowa Dęba: Jakub Suszyński / Zofia Tomczyk.W grze podwójnej młodzików na miejscu szóstym uplasował się debel chłopców; Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) / Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba).
W kategorii juniorów bardzo dobra postawa Patryk Kopcia (członek kadry Polski juniorów), który w Przemyślu stanął na podium dla zwycięzców dwa razy. Najpierw wspólnie z Magdaleną Machnik (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli bardzo dobre drugie miejsce. Natomiast w grze podwójnej juniorów debel chłopców: Patryk Kopeć (Stal) / Bartosz Markiewicz (MLKS Solec Kujawski) wywalczył trzecie miejsce.
   Była to kolejna, jakże udana promocja Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Klubu MKS Stal Nowa Dęba, tym razem w południowo - wschodniej części Polski i województwa podkarpackiego.

Na zdjęciach badmintoniści Stali Nowa Dęba podczas ceremonii dekoracji w Przemyślu: Jakub Suszyński, Aleksandra Michalczuk, Dominika Luboch, Patryk Kopeć, Zofia Tomczyk i Beata Mycek.