Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

"Stoprocent Pompuj Rap"

17-04-2013
Komentarze (1)

Jesioł ostro walczy o rynek muzyczny. Po wydaniu ostatniej płyty przyszedł czas zmierzenia się z konkurencją. Ostatnio nagrał krótki teledysk z pierwszą zwrotką nowego utworu, z którym chce powalczyć w ogólnopolskim konkursie "Stoprocent Pompuj Rap".

 

Organizatorem tego muzycznego konkursu jest szczecińska firma „100 %” s. c.
Jak piszą organizatorzy - celem konkursu jest promocja muzyki rap, w szczególności poprzez wyłonienie Laureatów Nagrody Jury i Laureata Nagrody Internautów.
Jak wziąć udział?

Konkurs przebiega w dwóch etapach.
W pierwszym etapie Uczestnik ma stworzyć teledysk - utworu audiowizualnego (o dowolnej formie i treści, utrwalonego dowolnym urządzeniem), zawierający wykonanie co najmniej jednej zwrotki (na żywo, bądź zarejestrowanej uprzednio), tj. autorskiego i nierozpowszechnionego wcześniej utworu słownego Uczestnika, wykonanego a capella lub do wybranej przez Uczestnika muzyki.
Ponadto Uczestnik musi umieścić ten teledysk na należącym do Uczestnika kanale YouTube i wpisać w jego tytule „Stoprocent Pompuj Rap 3”.

Zgłoszenia można jeszcze nadsyłac do dnia 25.04.2013r.

Spośród zgłoszonych prac Jury wyłoni spośród Uczestników Etapu I dziesięć teledysków, które zakwalifikowane zostaną do Etapu II.

W drugim etapie rozpocznie się Głosowanie Internautów, mające na celu wyłonienie Laureata Nagrody Internautów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem witryny internetowej i będzie trwało 30 dni.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>

 

Będziemy kibicować Jesiołowi, a poniżej teledysk zgłoszony do konkursu:

 

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*
zgłoś do moderacji:
Birn (18-04-2013 11:30:14)
Ambitny, mądry i uzdolniony chłopak. Ogromny postęp w jego twórczości na przestrzeni lat !