Ogólnopolska Spartakiada Prawników (Mistrzostwa Polski) w różnych dyscyplinach sportowych

26-09-2017
   W Lublinie rozegrana została Ogólnopolska Spartakiada Prawników (Mistrzostwa Polski) w różnych dyscyplinach sportowych, w tym w badmintonie. Rewelacyjnie w tych zawodach spisał się były badmintonista Stali Nowa Dęba, w chwili obecnej prokurator Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie Bogdan Gunia. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 50 lat nowodębianin wywalczył pierwsze miejsce i złoty medal.

W grze podwójnej mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat Bogdan Gunia i Dariusz Kaczmarczyk (Garwolin) wywalczyli również pierwsze miejsce i złoty medal. Medale Bogdana Guni to w sumie już 13 i 14 medal wywalczony przez badmintonistów z Nowej Dęby na zawodach rangi mistrzostw Polski w tym roku, w roku jubileuszu 50 - lecie istnienia sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęby.