Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Podziękowanie dla Grzegorza Niedzielskiego - dyrektora generalnego DEZAMETU

16-07-2018

Na lipcowej sesji Rady Miejskiej nowodębscy samorządowcy podziękowali za działalność na rzecz miasta i gminy Nowa Dęba Grzegorzowi Niedzielskiemu - dotychczasowemu prezesowi Zarządu, dyrektorowi generalnemu Zakładów Metalowych DEZAMET S.A. w Nowej Dębie.

 

     Grzegorz Niedzielski przyczynił sie do modernizacji i unowocześnienia Zakładów Metalowych DEZAMET, które stały się czołową firmą w Polsce i odgrywają znaczącą rolę w gospodarce naszej gminy. Podziękowania składane były również za pomoc i wsparcie udzielane jednostkom gminy, a także organizacjom pozarządowym. 

 

     Prezes G. Niedzielski dziękując za dobre słowo podkreślał mocne strony Nowej Dęby i jej mieszkańców, a także fakt, że DEZAMET i Nowa Dęba to jedno. Przypomniał także, że zawsze stawiał sobie za cel, żeby młode pokolenie pracowało na miejscu w swoim mieście i dla jego dobra. 

 

     Na pamiątkę 4-letniego pobytu i pracy w Nowej Dębie, a także dobrej współpracy z samorządem Grzegorz Niedzielski otrzymał z rąk przewodniczącego Rady Miejskiej Wojciecha Serafina oraz burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba Wiesława Ordona pamiątkowy dyplom i witraż z herbem Nowej Dęby.

     Podziękowanie za pomoc i wsparcie w imieniu Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie złożyła także dyrektor Iwona Strojek oraz uczniowie ZS nr 2.

 

RL/MM

 

Lista aktualności