Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Kabaret pod Wyrwigroszem na scenie SOK

07-02-2019

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie serdecznie zaprasza na program KABARETU POD WYRWIGROSZEM. Występ odbędzie się 10 lutego 2019 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOK w Nowej Dębie.

Już w tym roku XXV lecie! Pora zaprosić Państwa na wigilię tego zdarzenia. Bo przecież wigilia to najbardziej oczekiwany fragment Świąt… Skąd tytuł: „Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy! 

Kabaret Pod Wyrwigroszem – grupa zasłużenie ciesząca się mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów! Została założona w październiku 1990 r. z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, absolwentów PWST w Krakowie. Zespół uzupełniają Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski oraz współpracujący z kabaretem Tomasz Olbratowski – dziennikarz i satyryk. Kabaret Pod Wyrwigroszem to wybuchowa mieszanka wielu gatunków teatralno-muzycznych.

 

Bilety w cenie 60 zł. dostępne w kasie SOK.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Lista aktualności