Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Strefa na Zdrowie Polpharmy – bezpłatne badania w Nowej Dębie

15-06-2019

Już 16 czerwca w Nowej Dębie przy terenach Zalewu odbędą się bezpłatne badania w ramach akcji Strefa na Zdrowie Polpharmy, które towarzyszyć będą Militariadzie. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 18:00. W tym czasie w specjalnie zaprojektowanym namiocie odbywać się będą badania kardiologiczne, endokrynologiczne, pulmonologiczne i okulistyczne. To jak do tej pory najszersza oferta bezpłatnych badań dla polskich pacjentów.

Mieszkańcy Nowej Dęby i okolic w ramach  Strefy na Zdrowie Polpharmy będą mogli wykonać następujące bezpłatne badania i konsultacje

1. Badania kardiologiczne: badanie cholesterolu, glukozy, badanie wieku serca oraz konsultacje kardiologiczne

2. Badania endokrynologiczne: badanie TSH, konsultacje endokrynologiczne

3. Badania pulmonologiczne: badanie spirometryczne, konsultacje pulmonologa

4. Badania okulistyczne: badania przesiewowe w kierunku jaskry: pomiar ciśnienia w gałce ocznej i badanie dna oka, konsultacje okulistyczne

Na zainteresowanych czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą wywiad, sprawdzą stan zdrowia oraz podpowiedzą jak o nie dbać. Każdy pacjent oprócz badania otrzyma fachową poradę lekarza specjalisty oraz ewentualne wskazania do dalszego leczenia.

Aby skorzystać z badań i porady specjalisty nie jest wymagane skierowanie.

Dodatkową atrakcją będą prowadzone przez lekarzy pogadanki i możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat zawału serca, cukrzycy i stanu przedcukrzycowego, POCHP oraz jaskry.

 

Lista aktualności