Ponad 150 zawodników z Łańcuta, Leżajska, Przemyśla, Głogowa Młp, Jarosławia i Nowej Dęby rywalizowało na naszej pływalni. Startowali zawodnicy z roczników od 2013 do 2008 w różnych stylach i na różnych dystansach. Młodych pływaków dopingowała licznie zgromadzona publiczność. Wyniki w konkurencjach indywidualnych przedstawiamy poniżej. Rozegrano także dwie sztafety mieszane 6 x 50m gdzie zwyciężyła drużyna z Jarosławia przed Głogowem Młp. i Nową Dębą.
W sztafecie 4 x 25 zwyciężyła Nowa Dęba przed Jarosławiem i Głogowem Małopolskim. Zawodnicy, którzy zdobyli miejsca na podium otrzymali medale odpowiednio złote, srebrne i brązowe. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w zawodach.
Za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów dziękuję Hubertowi Krasowskiemu, Łukaszowi Mazurowi, Piotrowi Socha. Za prowadzenie biura zawodów dziękuję Marcie Majdańskiej, Katarzynie Lewandowskiej, Rafałowi Lewandowskiemu. Dziękuję obsłudze
sędziowskiej i ratowniczej Tomaszowi Majce, Zbigniewowi Kiełbiowskiemu, Bartoszowi Zugajowi, Sławomirowi Jedynakowi, Arturowi Licakowi, Jarosławowi Nalepie, Piotrowi Nowakowi. Podziękowania dla pracowników SOSiR za pomóc w organizacji zawodów Katarzynie Mroczek, Teresie Serafin, Marioli Zając, Małgorzacie Majdańskiej i Januszowi Bunio. Zapraszam na kolejne zawody organizowane przez SOSiR.
Adam Szurgociński
Blok I
Rocznik 2011(styl grzbietowy 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Pokrzywa Emilia (Głogów Młp.) | Wota Adam (Przemyśl) |
2. | Lis Julia (Głogów Młp.) | Kopeć Bartosz (Nowa Dęba) |
3. | Gałązka Karolina (Nowa Dęba) | Dobrowolski Jan (Nowa Dęba) |
Rocznik 2012 (styl grzbietowy 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Regiec Emilia (Nowa Dęba) | Wiącek Piotr (Nowa Dęba) |
2. | Kwaśnik Karolina (Nowa Dęba) | Zdeb Michał (Głogów Młp.) |
3. | Czapska Maja (Nowa Dęba) | Krasowski Stanisław (Nowa Dęba) |
Rocznik 2013 (styl grzbietowy 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Sudoł Anna (Nowa Dęba) | Rozmus Karol (Nowa Dęba) |
2. | Gręda Agata (Przemyśl) | Pastuła Krzysztof (Nowa Dęba) |
3. | Bluj Hanna (Jarosław) | Skiba Michał (Nowa Dęba) |
Rocznik 2011 (kraul 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Majcher Julia (Jarosław) | Wolta Adam (Przemyśl) |
2. | Pokrzywa Emilia (Głogów) | Kopeć Bartosz (Nowa Dęba) |
3. | Bluj Zuzanna (Jarosław) | Toboła Mateusz (Leżajsk) |
Rocznik 2012 (kraul 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Sarkowicz Zuzanna (Nowa Dęba) | Zdeb Michał (Głogów Młp.) |
2. | Regiec Emilia (Nowa Dęba) | Wiącek Piotr (Nowa Dęba) |
3. | Kwaśnik Karolina (Nowa Dęba) | Krasowski Stanisław (Nowa Dęba) |
Rocznik 2011 (styl klasyczny 25m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Majcher Julia (Jarosław) | Piekarz Florian (Nowa Dęba) |
2. | Rozmus Maja (Nowa Dęba) | Bednarski Bartłomiej (Nowa Dęba) |
3. | Bluj Zuzanna (Jarosław) | Puzio Bartosz (Nowa Dęba) |
Sztafeta (mieszana) 4×25 m
Lp. | Sztafeta 4x25m |
1. | Nowa Dęba |
2. | Jarosław |
3. | Głogów Młp. |
Blok II
Rocznik 2010 (styl grzbietowy 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Wiącek Ewa (Nowa Dęba) | Krasowski Jan (Nowa Dęba) |
2. | Tereszkiewicz Maria (Nowa Dęba) | Klaczkowski Mikołaj (Głogów Młp.) |
3. | Potoczna Klara (Przemyśl) | Pawelec Sebastian(głogów Młp.) |
Rocznik 2009 ( styl grzbietowy 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Brylonek Amelia (Przemyśl) | Strojek Tymoteusz (Głogów Młp.) |
2. | Chudy Maja (Jarosław) | Radzywiński Mateusz (Głogów Młp.) |
3. | Macielak Wiktoria (Nowa Dęba) | Murdzia Michał (Leżajsk) |
Rocznik 2008 ( styl grzbietowy 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Pokrzywa Julia (Głogów Młp.) | Kopeć Maciej (Nowa Dęba) Błajda Aleks (Jarosław) |
2. | Pastuła Aleksandra (Nowa Dęba) | Grajewski Filip (Głogów Młp.) |
3. | Pańczak Aleksandra (Leżajsk) | Szwed Kacper (Głogów Młp.) |
Rocznik 2010 ( styl dowolny 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Mazur Nikola (Łańcut) | Siwiec Ksawery (Nowa Dęba) |
2. | Wiącek Ewa (Nowa Dęba) | Klaczkowski Mikołaj (Głogów Młp.) |
3. | Ostrowska Klara (Przemyśl) | Krasowski Jan (Nowa Dęba) |
Rocznik 2009 ( styl dowolny 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Brylonek Amelia (Przemyśl) | Strojek Tymoteusz (Głogów Młp.) |
2. | Żak Maja (Nowa Dęba) | Flis Marcin (Nowa Dęba) |
3. | Gręda Zuzanna (Przemyśl) | Radzywiński Mateusz (Głogów Młp.) |
Rocznik 2008 (styl dowolny 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Barć Julia (Głogów Młp.) | Mendyka Miłosz (Jarosław) |
2. | Dołemska Karolina (Jarosław) | Piętnik Franciszek (Jarosław) |
3. | Pokrzywa Julia (Głogów Młp.) | Kuroń Gabriel (Głogów Młp.) |
Rocznik 2010 ( styl klasyczny 50m)
LP. | DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY |
1. | Tereszkiewicz Maria (Nowa Dęba) | Siwiec Ksawery (Nowa Dęba) |
2. | Mazur Nikola (Łańcut) | Kopel Adam (Głogów Młp.) |
3. | Tereszkiewicz Julia (Nowa Dęba) | Korzeniowski Miłosz (Głogów Młp.) |
Rocznik 2009 ( styl klasyczny 50m)
LP. | Dziewczęta | Chłopcy |
1. | Żak Maja (Nowa Dęba) | Żak Filip (Leżajsk) |
2. | Macielak Wiktoria (Nowa Dęba) | Flis Marcin (Nowa Dęba) |
3. | Polkowska Alicja (Przemyśl) | Szypuła Mateusz (Nowa Dęba) |
Rocznik 2008 ( styl klasyczny 50m)
Lp. | Dziewczęta | Chłopcy |
1. | Zawadzka Iga (Jarosław) | Kuroń Gabriel (Głogów Młp.) |
2. | Barć Julia (Głogów Młp.) | Mendyka Miłosz (Jarosław) |
3. | Pańczak Aleksandra (Leżajsk) | Krzanowski Filip (Jarosław) |
Sztafeta mieszana 6×25 m stylem dowolnym
LP | Sztafeta 6x25m |
1. | Jarosław |
2. | Głogów Młp. |
3. | Nowa Dęba |
4. | Leżajsk |
5. | Przemyśl |
6. | Głogów |