Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

"Koronawirus" - wydanie specjalne Naszych Spraw

25-03-2020

     W obliczu obecnego stanu epidemii związanego z koronawirusem każdy chce być na bieżąco. Nie sposób jednak nadążyć za kolejnymi informacjami. Z myślą o mieszkańcach miasta i gminy Nowa Dęba przygotowaliśmy informator - specjalne wydanie "Naszych Spraw" - "Koronawirus. Chroń siebie i swoich bliskich".

 

     Znajdziecie w nim Państwo skrótowe informacje o funkcjonowaniu naszej gminy w tej wyjątkowej sytuacji. Zebraliśmy tematy obecnie najbardziej istotne, takie jak funkcjonowanie urzędu, opieka zdrowotna, pomoc starszym oraz przebywającym w kwarantannie. Zamieściliśmy również podstawowe informacje o tym, jakie są objawy zarażenia się koronawirusem, jak zapobiegać zarażeniu, jak przebiega kwarantanna oraz czym jest izolacja. Podajemy też telefony alarmowe oraz kontaktowe do instytucji na terenie gminy, a także aktualną ofertę gastronomiczną. 

 

     Ten numer "Naszych Spraw" jest specjalny także dlatego, bo ukazuje się tylko w formie elektronicznej. Prosimy więc, żeby wydrukowali go Państwo dla tych, którzy nie korzystają z Internetu: sąsiadów, seniorów. Można też przesłać link znajomym... Chrońmy siebie i swoich bliskich!

 

Czytanie i udostępnianie dostępne także na https://www.calameo.com/books/006181493065ec1356fa9

Lista aktualności