Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Puchar ziemi Podkarpackiej Tarnobrzeg 2021

23-03-2021

W sobotę 20.03.2021 odbyły się zawody pływackie  „ Memoriał Jerzego Szczerbatego” w Tarnobrzegu. Uczestniczyło 21 klubów w których wystartowało łącznie 268 zawodników. Nasze miasto prezentowało łącznie dziesięciu zawodników i byli to Puzio Michał, Byczek Karolina, Kopeć Maciej, Roksana Regiec, Milena Rydzik, Flis Marcin, Szypuła Mateusz, Maja Żak, Wiktoria Macielak oraz Julia Kolev.  Wśród naszych zawodników Michał Puzio uzyskał trzeci czas na dystansie 100m stylem zmiennym, Maciej Kopeć otarł się o podium i brakło mu tylko 0.02s do trzeciego miejsca na 50m stylem grzbietowym.  Gratuluję i zachęcam do dalszego rozwoju naszych zawodników.

 

 

Trener SOSiR Nowa Dęba

Piotr Socha

Lista aktualności