Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. będą uczestniczyły w XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

27-08-2013
Komentarze (1)
Nowe logo DEZAMET-u Stoisko ZM DEZAMET S.A. na...

       W dniach 2 - 5 września 2013 r. Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. będą uczestniczyły w XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Tegoroczna ekspozycja ma na celu zaprezentowanie potencjału, możliwości oraz rezultatów współpracy Dezamet S.A. z partnerami zagranicznymi oraz polskimi instytutami naukowymi  w obszarach amunicji artyleryjskiej, moździerzowej, granatnikowej oraz indywidualnego wyposażenia żołnierza.

       Wystawa w Kielcach to doskonałe forum prezentacji technologii i produktów, miejscem poznawania potrzeb i oczekiwań odbiorców, spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania już istniejących. W ubiegłym roku, podczas MSPO Dezamet S.A. otrzymał aż dwie nagrody DEFENDER za 40 x 53mm nabój kumulacyjno odłamkowy z zapalnikiem programowanym drogą radiową oraz za 40mm System Broni i Amunicji Obezwładniającej.

 

Przy okazji prezentujemy poniżej nowe logo ZM DEZAMET S.A.

Info: Renata Kieler
ZM DEZAMET S.A.

 

RL/MM

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*
zgłoś do moderacji:
mazakowiec (27-08-2013 23:17:33)
To jest nowe logo PHO więc nie wiem czemu Dezamet zmienił o wiele bardziej trafne logo, które było od dawna dobrze kojarzone z tą marką. Zakłady należą pod ten cały holding ale logo powinno zostać to co było.