Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Bezpłatne webinarium „ Podnieś swoje kompetencje cyfrowe. Bezpłatne kursy komputerowe z FE.

19-02-2022

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na bezpłatne webinarium „Podnieś swoje kompetencje cyfrowe. Bezpłatne kursy komputerowe z FE”.

 

Webinarium odbędzie się 28 lutego 2022 r. od godz. 12:00 do 12.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres:  
i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.


Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 lutego 2022 r. do godz. 15.00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.  


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.


Webinarium skierowane jest do osób powyżej 25 roku życia, które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji cyfrowych.

 

 

Program webinarium:

 

Omówienie Działania 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze tik i języków obcych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 – kompetencje cyfrowe:   

 

  • Cel projektu
  • Kto może uzyskać dofinansowanie?
  • Operatorzy wsparcia
  • Proces aplikowania  o dofinansowanie
  • Nabór wniosków
  • Opis organizacji szkoleń


Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 86 , 39-400 Tarnobrzeg
tel.: 798 771 220, 798 771 194

e-mail: 

 

Lista aktualności