Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

"Następna do raju" - spektakl na deskach SOK

15-03-2022

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru im. W.Siemaszkowej pt. "Następna do raju", który odbędzie się 27 marca 2022 r. o godz. 18:00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie SOK od 1 marca 2022 r.

 

Czego mogłaby się spodziewać młoda, nikomu nieznana aktorka, gdyby nagle, niespodziewanie i przedwcześnie, przyszło jej stanąć  przed obliczem św. Piotra? Całe swoje krótkie życie marzyła o sławie i oto  teraz staje przed sądem ostatecznym, żeby zagrać swoją ostatnią rolę. I to jak! Brawurowo – z dystansem i humorem, opowiadając i wyśpiewując historie wielkich ambicji i jeszcze większych niepowodzeń.  

Pierwszy monodram w karierze młodej i utalentowanej aktorki Justyny Król napisał znany i popularny  artysta kabaretowy, autor tekstów i konferansjer - Tomasz Jachimek. Muzykę do jego błyskotliwych wierszy z życia artystki scenicznej skomponował Tomasz Bajerski i tak powstały piosenki, w których Justyna Król demonstruje swój prawdziwy  talent wokalny.

Zapraszamy Państwa na artystyczny seans  życia po życiu, w którym obok kulis teatru i tajemnic  aktorskiej duszy znajdą się także inne, poruszające nas sprawy i tematy. Tak, żebyście Państwo, wychodząc po spektaklu, nie mieli pewności: czy w teatrze jest jak w życiu, czy w życiu jest jak w teatrze?

 

Lista aktualności