Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Nowodębscy działkowcy na podium w podsumowaniu konkursu na „Wzorową Działkę 2013 roku”

05-09-2013

     Tegoroczną edycję konkursu na „Wzorową Działkę 2013 roku”, na terenie powiatu tarnobrzeskiego podsumowano 31 sierpnia. Gospodarzem uroczystości  był zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Zwierzyniec” w Tarnobrzegu. Nagrody wręczono podczas obchodów Dnia Działkowca. – W dniu waszego święta życzę wam wszystkiego dobrego, samych radości w obcowaniu z naturą. Bardzo cenię wasze piękne działki, w utrzymanie których włożyliście mnóstwo pracy i wolego czasu. Gratuluję odznaczonym i wyróżnionym. Życzę udanych i zdrowych plonów – powiedział Krzysztof Pitra, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.       

Spośród właścicieli ogrodów działkowych zgłoszonych z terenu powiatu tarnobrzeskiego wygrali Danuta i Andrzej Olechowscy, właściciele działki na terenie ROD „Raj” w Gorzycach. II miejsce zajął Marian Maciąg, właściciel działki na terenie ROD „Relaks” w Nowej Dębie. III miejsce otrzymali Anna i Roman Ortylewscy z ROD „Metalowiec” w Nowej Dębie.

Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenny sprzęt ogrodniczy ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.  

 

     Na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego działa 7 Rodzinnych Ogrodów Działkowych: 4 w Nowej Dębie, 2 w Skopaniu, 1 w Gorzycach, na których znajduje się 1094 indywidualnych ogrodów. Powierzchnia Rodzinnych Ogrodów Działkowych na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego zajmuje ponad 45 hektarów, z czego 30 hektarów, to powierzchnia użytkowa.   

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu

RL/MM

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*