Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

"Wakacje w Stali" już za nami!

25-07-2022

Już po raz kolejny w okresie wakacyjnym Klub Sportowy „Stal” Nowa Dęba przy współorganizacji Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie realizował dla dzieci z miasta i gminy Nowa Dęba projekt pn. „Wakacje w Stali”.

W ramach 10-dniowej półkolonii zorganizowano między innymi: zajęcia kreatywne, rzeźbiarskie, manualne, kulinarne, plastyczne, taneczne, fotograficzne. Nie zabrakło wyjścia na basen, seansów kinowych, tworzenia ogromnych baniek mydlanych czy też pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Dzieci nabyły wiedzę o kulturze lasowiackiej oraz uczyły się programowania robotów. Półkolonia to również bezpieczeństwo, a o ich zasadach opowiedzieli zaproszeni Policjanci. W ostatnich dniach dzieci wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Budy Stalowskiej, gdzie o pięknie otaczającej nas przyrody opowiadał leśnik. Wyjazd zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbaski. Udział w kolonii był bezpłatny i jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Podsumowaniem projektu była rodzinna wycieczka rowerowa pn. „Aktywny wypoczynek w Lasach Państwowych”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród nowodębian.

Realizacja tej inicjatywy była możliwa dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba w ramach realizowanego zadania publicznego.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Lista aktualności