Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Aktualności

Rusza remont dróg na strefie - będzie zmiana organizacji ruchu!

11-06-2019

11 czerwca odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm działających w nowodębskiej strefie dotyczące wprowadzenia zmiany organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem remontu dróg na terenie TSSE w Nowej Dębie.

 

     W spotkaniu uczestniczył burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon, kierownik Referatu Inwestycji Andrzej Kołomycew oraz przedstawiciel wykonawcy, który przedstawił i omówił projekt czasowej zmiany organizacji ruchu na drogach objętych planem prac. 

     Prace rozpoczęły się 10 czerwca, a umowa przewiduje ich zakończenie w ciągu 3 miesięcy. Przedsiębiorcy zgłosili swoje uwagi do uwzględnienia podczas wykonywanych prac oraz propozycje usprawnienia ruchu w godzinach szczytu (7:00-7:30 i 15:00-15:30). 

 

     Najważniejszą informacją wynikającą z planu czasowej zmiany organizacji ruchu jest wprowadzenie obowiązku wjazdu na teren strefy w rejonie tzw. "bramy dolnej" w pobliżu siedziby Państwowej Straży Pożarnej. Jest to podyktowane wyłączeniem jednego pasa ruchu w związku z prowadzonymi pracami. 

   

     Projekt planu czasowej zmiany organizacji ruchu jest dostępny do wglądu w Referacie Inwestycji UMiG pok. 314, a także do pobrania w załącznikach.

 

UMiG/RL

 

Lista aktualności