Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Brydż sportowy

Wyniki - tabele 2019/20

ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z ZAGROŻENIEM

EPIDEMICZNYM TURNIEJE BRYDŻOWE SIĘ NIE ODBĘDĄ

 

9.03.2020 r. (28. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 79 62,7%
2 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 69 54,8%
3 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 65 51,6%
4 Zenon Bogacz Henryk Pytka 64 50,8%
5 Teresa Wilk Józef Cebula 63 50,0%
6 Leszek Mroczek Piotr Wilk 58 46,0%
7 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 56 44,4%
8 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 50 39,7%

 

2.03.2020 r. (27. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 66 68,8%
2 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 63 65,6%
3 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 55 57,3%
4 Zenon Bogacz Henryk Pytka 49 51,0%
5 Leszek Mroczek Piotr Wilk 49 51,0%
6 Teresa Wilk Józef Cebula 47 49,0%
7 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 41 42,7%
8 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 34 35,4%
9 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 28 29,2%

 

24.02.2020 r. (26. turniej)

 

1 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 75 59,5%
2 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 71 56,3%
3 Leszek Mroczek Piotr Wilk 67 53,2%
4 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 61 48,4%
5 Adam Mazurek Marek Mikulski 61 48,4%
6 Zenon Bogacz Henryk Pytka 59 46,8%
7 Andrzej Wąsowicz Wacław Wróbel 57 45,2%
8 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 53 42,1%

 

17.02.2020 r. (25. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 76 60,3%
2 Leszek Mroczek Piotr Wilk 75 59,5%
3 Zenon Bogacz Henryk Pytka 73 57,9%
4 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 67 53,2%
5 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 66 52,4%
6 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 53 42,1%
7 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 52 41,3%
8 Andrzej Wąsowicz Wacław Wróbel 42 33,3%

 

10.02.2020 r. (24. turniej)

 

1 Leszek Mroczek Piotr Wilk 90 71,4%
2 Adam Mazurek Marek Mikulski 74 58,7%
3 Zenon Bogacz Henryk Pytka 67 53,2%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 59 46,8%
5 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 57 45,2%
6 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 54 42,9%
7 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 53 42,1%
8 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 50 39,7%

 

3.02.2020 r. (23. turniej)

 

1 Zenon Bogacz Henryk Pytka 62 64,6%
2 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 58 60,4%
3 Leszek Mroczek Piotr Wilk 53 55,2%
4 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 52 54,2%
5 Teresa Wilk Józef Cebula 50 52,1%
6 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 43 44,8%
7 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 43 44,8%
8 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 37 38,5%
9 Adam Mazurek Marek Mikulski 34 35,4%

 

27.01.2020 r. (22. turniej)

 

1 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 61 63,5%
2 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 60 62,5%
3 Adam Mazurek Marek Mikulski 58 60,4%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 47 49,0%
5 Teresa Wilk Józef Cebula 46 47,9%
6 Leszek Mroczek Piotr Wilk 45 46,9%
7 Zenon Bogacz Henryk Pytka 44 45,8%
8 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 40 41,7%
9 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 31 32,3%

 

20.01.2020 r. (21. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 99 68,8%
2 Leszek Mroczek Piotr Wilk 90 62,5%
3 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 76 52,8%
4 Teresa Wilk Józef Cebula 74 51,4%
5 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 70 48,6%
6,7 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 65 45,1%
6,7 Zenon Bogacz Henryk Pytka 65 45,1%
8 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 64 44,4%
9 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 62 43,1%
10 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 55 38,2%

 

13.01.2020 r. (20. turniej)

 

1 Zenon Bogacz Henryk Pytka 75 59,5%
2 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 71 56,3%
3,5 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 65 51,6%
3,5 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 65 51,6%
3,5 Leszek Mroczek Piotr Wilk 65 51,6%
6 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 59 46,8%
7 Teresa Wilk Józef Cebula 55 43,7%
8 Adam Mazurek Marek Mikulski 49 38,9%

 

3.01.2020 r. (19. turniej)

 

1 Teresa Wilk Józef Cebula 68 70,8%
2 Leszek Mroczek Piotr Wilk 66 68,8%
3 Adam Mazurek Marek Mikulski 56 58,3%
4 Antoni Malcharek Marek Ulatowski 47 49,0%
5 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 44 45,8%
6 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 44 45,8%
7 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 38 39,6%
8 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 37 38,5%
9 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 32 33,3%


30.12.2019 r. (18. turniej)

 

1 Teresa Wilk Józef Cebula 62 64,6%
2 Adam Mazurek Marek Mikulski 55 57,3%
3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 54 56,3%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 53 55,2%
5 Bogdan Kaczmarek Marek Ulatowski 53 55,2%
6 Leszek Mroczek Piotr Wilk 46 47,9%
7 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 39 40,6%
8 Zenon Bogacz Henryk Pytka 37 38,5%
9 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 33 34,4%

 

20.12.2019 r. (17. turniej)

 

1 Józef Cebula Andrzej Wąsowicz 48 57,1%
2 Adam Mazurek Marek Mikulski 44 52,4%
3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 43 51,2%
4 Leszek Mroczek Piotr Wilk 43 51,2%
5 Teresa Wilk Henryk Pytka 43 51,2%
6 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 41 48,8%
7 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 38 45,2%
8 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 36 42,9%

 

17.12.2019 r. (16. turniej)

 

1 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 63 65,6%
2 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 56 58,3%
3 Adam Mazurek Marek Mikulski 55 57,3%
4 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 54 56,3%
5 Leszek Mroczek Piotr Wilk 50 52,1%
6 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 41 42,7%
7 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 41 42,7%
8 Józef Cebula Marek Ulatowski 39 40,6%
9 Zenon Bogacz Henryk Pytka 33 34,4%

 

11.12.2019 r. (15. turniej)

 

1 Leszek Mroczek Piotr Wilk 49 68,1%
2 Józef Cebula Bogusław Rzeszut 41 56,9%
3 Zenon Bogacz Henryk Pytka 37 51,4%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 36 50,0%
5 Adam Mazurek Marek Mikulski 32 44,4%
6 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 30 41,7%
7 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 27 37,5%

 

3.12.2019 r. (14. turniej)

 

1 Leszek Mroczek Piotr Wilk 48 66,7%
2 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 42 58,3%
3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 36 50,0%
4 Zenon Bogacz Henryk Pytka 35 48,6%
5 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 35 48,6%
6 Marek Mikulski Andrzej Wąsowicz 35 48,6%
7 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 21 29,2%

 

 

25.11.2019 r. (13. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 47 65,3%
2 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 46 63,9%
3 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 35 48,6%
4 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 35 48,6%
5 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 32 44,4%
6 Tadeusz Gęgotek Leszek Mroczek 31 43,1%
7 Zenon Bogacz Henryk Pytka 26 36,1%

 

18.11.2019 r. (12. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 46 63,9%
2 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 40 55,6%
3 Leszek Mroczek Piotr Wilk 38 52,8%
4 Zenon Bogacz Henryk Pytka 37 51,4%
5 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 31 43,1%
6 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 31 43,1%
7 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 29 40,3%

 

11.11.2019 r. (11. turniej)

 

1 Zenon Bogacz Henryk Pytka 44 61,1%
2 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 42 58,3%
3 Adam Mazurek Marek Mikulski 40 55,6%
4 Leszek Mroczek Piotr Wilk 38 52,8%
5 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 30 41,7%
6 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 30 41,7%
7 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 28 38,9%

 

4.11.2019 r. (10. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 42 58,3%
2 Leszek Mroczek Piotr Wilk 41 56,9%
3 Zenon Bogacz Henryk Pytka 40 55,6%
4 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 40 55,6%
5 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 39 54,2%
6 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 33 45,8%
7 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 17 23,6%

 

28.10.2019 r. (9. turniej)

 

1 Zenon Bogacz Henryk Pytka 44 61,1%
2,3 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 43 59,7%
2,3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 43 59,7%
4 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 35 48,6%
5 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 35 48,6%
6 Adam Mazurek Marek Mikulski 32 44,4%
7 Elżbieta Dec Andrzej Wąsowicz 20 27,8%

 

21.10.2019 r. (8. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 46 57,5%
2 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 44 55,0%
3 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 43 53,8%
4 Wiesław Kalicki Andrzej Wąsowicz 37 46,3%
5 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 37 46,3%
6 Zenon Bogacz Henryk Pytka 33 41,3%

 

14.10.2019 r. (7. turniej)

 

1 Zenon Bogacz Henryk Pytka 23 71,9%
2 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 21 65,6%
3 Marek Mikulski Adam Mazurek 17 53,1%
4 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 11 34,4%
5 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 8 25,0%

 

7.10.2019 r. (6. turniej)

 

1 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 44 61,1%
2 Zenon Bogacz Henryk Pytka 43 59,7%
3 Marek Mikulski Andrzej Wąsowicz 40 55,6%
4 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 35 48,6%
5 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 35 48,6%
6 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 32 44,4%
7 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 23 31,9%

 

30.09.2019 r. (5. turniej)

 

1 Marek Mikulski Adam Mazurek 40 55,6%
2 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 39 54,2%
3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 38 52,8%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 36 50,0%
5 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 34 47,2%
6 Zenon Bogacz Henryk Pytka 33 45,8%
7 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 32 44,4%

 

23.09.2019 r. (4. turniej)

 

1 Adam Mazurek Marek Mikulski 53 66,3%
2 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 44 55,0%
3 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 41 51,3%
4 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 35 43,8%
5 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 35 43,8%
6 Zenon Bogacz Henryk Pytka 32 40,0%

 

16.09.2019 r. (3. turniej)

 

1 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 45 62,5%
2 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 43 59,7%
3 Zenon Bogacz Henryk Pytka 38 52,8%
4 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 37 51,4%
5 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 32 44,4%
6 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 29 40,3%
7 Marek Mikulski Adam Mazurek 28 38,9%

 

9.09.2019 r. (2. turniej)

 

1 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 47 65,3%
2 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 41 56,9%
3 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 40 55,6%
4 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 37 51,4%
5 Marek Mikulski Adam Mazurek 34 47,2%
6 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 31 43,1%
7 Zenon Bogacz Henryk Pytka 22 30,6%

 

2.09.2019 r. (1. turniej)

 

1,2 Leszek Mroczek Marek Ulatowski 42 58,3%
1,2 Zenon Bogacz Henryk Pytka 42 58,3%
3 Bogusław Rzeszut Wacław Wróbel 41 56,9%
4,5 Teresa Stępień Wiesław Kalicki 33 45,8%
4,5 Bogdan Kaczmarek Zenon Rozenbajgier 33 45,8%
6 Marek Mikulski Andrzej Wąsowicz 32 44,4%
7 Janina Pabian Eugeniusz Pabian 29 40,3%

 

Lista aktualności