Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Informacje

„OGÓLNOPOLSKI GŁOS PROFILAKTYKI”

13-06-2014

   Po raz kolejny Komendant Główny Policji włączył Policję w działania profilaktyczne, które w 2014 r. będą odbywały się pod nazwą „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”.
   Tegoroczne działania mają na celu między innymi przeciwdziałanie zjawiskom alkoholizmu, narkomanii oraz przemocy rówieśniczej.
   Akcja ta została zainicjowana dwa lata temu na terenie Warszawy pod nazwą „Warszawskiej Nocy Profilaktyki”, a w ubiegłym roku była ona już prowadzona na terenie całego kraju pod nazwą „Ogólnopolska Noc Profilaktyki”
   Termin rozpoczęcia akcji w tym roku został wyznaczony na dzień 14 czerwca godz. 16.00. O tej godzinie w centralnych punktach miast i miejscowości ludzie chcący wesprzeć ideę akcji powinni zatrzymać się, położyć prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wspólnie wybijać jego rytm.
Przesłaniem tego działania budowanego na profilaktyce rówieśniczej jest promowanie mody na życie wolne od uzależnień i przemocy.
   GMINA Nowa Dęba włączy się w powyższe działania podczas imprezy „MILITARIADA” poprzez wezwanie wszystkich zebranych w miejscu odbywania się imprezy do wybijania rytmu serca przez pewien okres czasu.

 

MN/SM
 

Lista aktualności