Kontrast oraz wielkość czcionki

Kamery Online

Informacje

Strażnicy Miejscy uratowali życie mieszkańca Alfredówki.

07-08-2013
Komentarze (3)

        W dniu 24 lipca 2013 r w godzinach południowych patrol Straży Miejskiej podczas wykonywania czynności służbowych w sołectwach, zauważył przy drodze krajowej w Tarnowskiej Woli leżącego na skarpie rowu mężczyznę. Po podejściu do leżącego, strażnicy próbowali nawiązać z nim kontakt. Ponieważ mężczyzna nie wykazywał żadnych reakcji na podejmowane przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej czynności, niezwłocznie wezwano do niego zespół jednostki ratownictwa medycznego. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia i przebadaniu nieprzytomnego mężczyzny, lekarz stwierdził brak reakcji źrenic na światło. Natychmiast zabrano go do szpitala w Nowej Dębie. Po wykonaniu dokładniejszych badań okazało się, że około 40-letni mężczyzna jest w stanie upojenia alkoholowego i występuje u niego początkowa faza obrzęku mózgu.

       Po wykonaniu badania na zawartość alkoholu we krwi nikt nie mógł uwierzyć, że ma on 13,74 promila alkoholu we krwi. W związku z tym podjęto decyzję o jak najszybszym przetransportowaniu go do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Mężczyzna przeżył.

 

SM/MN

Lista aktualności

Komentarze

*
*
*
zgłoś do moderacji:
eat (08-08-2013 11:32:46)
Strażnicy Miejscy to chyba tylko go znaleźli w rozmowie i artykule nie ma mowy aby go reanimowali bądź zabezpieczyli. Po prostu zadzwonili po pogotowie jak w większości takich przypadków i czekali. A pacjenta ratowali Lekarze, Ratownicy i Pielęgniarki Systemu.
zgłoś do moderacji:
Takie rzeczy...tylko w Polsce! (08-08-2013 09:48:08)
Cudownie, znowu bedziemy sławni, Polska górą! Będą o nas mówić w ramach ciekawostki biologicznej albo wybryku ewolucji
zgłoś do moderacji:
ww (08-08-2013 08:36:44)
o dalszych losach tego mężczyzny dowiemy się z nejednej kroniki 'przypadków osobliwych"